Sposób na większy sprzęt

30/11/2018

Długo zastanwiałem się czy podejmować ten temat ale doszedłem do wniosku, że "co mi szkodzi". Kontrowersje, które mogę wzbudzić tłumaczę tym, że powiększanie penisa jest tak samo popularne jak powiększanie biustu czy różnego rodzaju operacje plastyczne!

Wydawać by się mogło, że prawdziwy samiec alfa nie ma kompleksów a nawet jeśli, to umie sobie z nimi poradzić. Okazuje się, że nie zawsze tak jest, wielu facetów myśli, że z niewielkim członkiem nie da się zrobić nic poza operacją, która nie do końca jest bezpieczna i grozi.... impotencją! Oczywiście to skrajny przypadek skutków ubocznych ale ta wizja może odstraszać amatorów powiększania penisa.

Ja osatnio znalazłem tabletki dr penigreat, opinie o nim są dość dobre dlatego właśnie zainteresowałem się jego działaniem. Skład jest naturalny, nie powinien powodować więc skutków ubocznych, dlaczego by nie sprawdzić działania na sobie? Jeśli okaże się skuteczny to będzie to znakomita wiadomość dla wielu "potrzebujących" facetów w tym kraju.

A co jeśli okaże się, że tabletki penigreat nie działają? Wtedy będę miał spory problem bo potwierdzą się moje przypuszczenia na temat jakości tego typu suplementów ale trzeba być dobrej myśli bo podobno pozytywne myślenie to podstawa sukcesu:)

Za kilkanaście dni przedstawie wam tutaj efekty oraz moją prywatną, pewnie subiektywną opinię na temat penigreata.